KONST / Litografier / Färglitografi 11707564
nr 1170 7564
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Färglitografi, Satelliter, signerad och numrerad 38/50, signerad, motivet: 55x43
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:05:07
16/3 10:20:13
19 mar